Rudy max - vstavané skrine, kuchyne a nábytok na mieru pre Košice, Prešov, Michalovce, Humenné, Vranov nad Topľou, Stropkov, Svidník a Bardejov
 
 
 
Zameranie a poradenstvo:
0918 252 675 - Martin Rudý
 
 
 
Výroba nábytku:
0918 505 932 - Peter Rudý
 
 
 
Výroba napínaných stropov:
0918 252 675 - Martin Rudý
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Interiérové dvere

 
 
Interiérové dvere sú dominantou interiéru. Ich dizajn a spracovanie sú veľmi dôležité pri vytvorení toho správneho prvého dojmu, preto voľbu použitého materiálu a dodávateľa interiérových dverí je potrebné starostlivo zvážiť. Spolupracujeme a odoberáme interiérové dvere od firmy ATVYN ktorá má vlastnú výrobu v Košiciach.

- vysoká odolnosť interiérových dverí voči oderu (detské hračky, domáce zvieratká), poliatiu kvapalinami (povrch CPL nesaje), ľahká údržba a čistiteľnosť (napr. pri maľovaní)

- Lamináty EGGER sú dokonalou imitáciou prírodných drevín ako je dýha, či drevený masív. Na rozdiel od dýhy a masívu je CPL laminát stálofarebný.

- keď Váš otvor nezodpovedá STN a dvere do jestvujúceho rozmeru nie je možné v širokej predajnej sieti zakúpiť, obráťte sa na nás. Dokážeme vyrobiť dvere „65”, vyššie dvere vrátane zárubní, prípadne vstupnú stenu do haly s dverami.